Původní profesí jsem fotograf. Pracoval jsem patnáct let v předních českých denících a časopisech, dalších několik let na volné noze. Realitám se profesionálně věnuji teprve krátce, od října 2018. Ale pracuji s plným nasazením, s podporou zkušeného mentora, a hlavně v realitní kanceláři dbající na průhlednost, otevřenost a etický přístup ke klientům, ve snaze pomoci jim co nejlépe projít celým procesem pronájmu nemovitosti. Neboť jsem sám na sobě zažil rúzná úskalí při pronájmech a prodejích vlastních drobných nemovitostí a nákupu jiné - rodinného domu, v němž nyní se ženou žijeme, umím se vcítit do obav a starostí obou stran, a snažím se je eliminovat svým přístupem vycházejícím z vlastní zkušenosti.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Jako bývalý profesionální fotograf pořizuji kvalitně zhotovené fotografie nemovitostí, vytvářím Home Staging, nechávám si natočit video prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Tyto stránky vznikly proto, abych vám zde postupně prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Jindřich Mynařík
1
let zkušeností v oboru
80 +
klientů
15
realizovaných transakcí

Proč právě se mnou?

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE

Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Přihlašte se k odběru článků

Jednou do měsíce tipy a rady e-mailem zdarma

zpracováním osobních údajů